Rankų atjauninimas

rožė odos atjauninimui

Manoma, kad rankos yra tikrojo moters amžiaus atspindys. Ir viskas dėl to, kad apsaugoti šios zonos odą nuo senėjimo yra daug sunkiau – ji dažniau susiduria su neigiamu poveikiu ir aktyviau ištrinama buitinės veiklos metu, o tai pablogina jos kokybę ir išvaizdą.

Reguliariai prižiūrint veido ir kaklo odą, nėra sunku pasiekti ryškų jauninantį efektą, tačiau susiraukšlėjusios rankos su išsikišusiomis venomis ir netolygi pigmentacija gali ne tik atskleisti tikrąją būklę, bet ir vizualiai pasenti keletą kartų. daugiau metų.

Rankų odos atjauninimas – labai sunki užduotis. Viena vertus, ši sritis yra labai jautri išoriniams neigiamiems poveikiams, kita vertus, ji itin „vangiai" reaguoja į bet kokias kosmetines procedūras.

Tačiau nereikia leisti situacijai susiklostyti savaime – vien norint pasiekti teigiamą rezultatą, teks įdėti šiek tiek daugiau pastangų nei kitų kūno dalių atveju.

Rankų odos ypatybės

Rankų oda turi savo ypatybes. Įprastos būklės jame yra apie 20% drėgmės, kuri išlaiko tvarkingą šviežią išvaizdą. Jau prarandant 10% drėgmės, išorinė epidermio būklė smarkiai pablogėja, nes jis neturi papildomos mitybos dėl riebalinio audinio, kurio šioje zonoje praktiškai nėra. Skirtingai nuo nugaros, delnai riebalinių liaukų praktiškai neturi, tačiau turi didžiulį prakaito liaukų kiekį. Dėl mitybos stokos čia galimi tokie nemalonūs reiškiniai kaip nuospaudos ir epidermio sutirštėjimas.

Pagreitėjęs rankų odos senėjimas atsiranda ir dėl to, kad būtent rankomis atliekate didžiąją dalį savo kasdienės veiklos – plaunate veidą, plaunate indus, grindis, kasate savo sodo žemę, tempiatės. odai dėl ilgo sunkių maišelių nešiojimo, tiesiog šepetėlius ilgai laikykite aktyvioje saulėje. , praktiškai neapsaugodami nei su pirštinėmis, nei su kremais. Visa tai atsispindi rankų išvaizdoje – sausumas, lupimasis, uždegimai, atsiranda raukšlių, ryškėja venos.

Tačiau pagrindiniu rankų odos senėjimo aspektu galima vadinti sausumą. Drėgmės trūkumas šioje epidermio srityje ir jo išvaizdos pablogėjimas yra tiesiogiai susiję, todėl daugelio salonų ir namų atjauninimo priemonių pagrindas yra gilus audinių drėkinimas ir jų gebėjimo išlaikyti drėgmę ląstelėse atkūrimas. .

Saloniniai rankų atjauninimo metodai

Be daugybės standartinių rankų odos valymo ir maitinimo procedūrų, profesionalūs salonai gali pasiūlyti iki šiol įrodytas procedūras, kurios atkuria natūralų audinių gebėjimą atsinaujinti ir išlaikyti rankų grožį. Viena iš šių procedūrų yra biorevitalizacija, kuri plačiai naudojama kaip veiksminga veido, kaklo ir dekoltė atjauninimo technika. Pasirodo, jis gali atlikti svarbų vaidmenį grąžinant patrauklią rankų odos išvaizdą.

Biorevitalizacija arba „grožio injekcijos" kompensuoja hialurono rūgšties trūkumą audiniuose, padidindamos jos natūralų gebėjimą išlaikyti drėgmę ląstelėse. Be to, šios procedūros metu odoje pradedami natūralūs elastino ir kolageno gamybos procesai – ji tampa elastingesnė, pašalinamos kai kurios raukšlės, išlygina epidermio spalva ir atrodo jauniau.

Esant stipriam audinių išsausėjimui ir jau susidariusioms raukšlėms ant rankų, padės lipofilingas. Procedūros metu jūsų pačių riebalinės ląstelės, specialiai apdorotos, įvedamos į darbo vietas, kuriose reikalingas tūrio papildymas. Pagrindinis šio metodo pranašumas yra visiškas alerginių reakcijų ar atmetimo nebuvimas, nes naudojama jūsų kūno medžiaga. Tuo pačiu metu natūraliai koreguojamos raukšlės, o odos paviršius atrodo natūraliai.

Cheminis šveitimas padės pašviesinti odą ir pašalinti pigmentaciją. Jos užduotys apima giluminį plaštakos vidinių audinių valymą, regeneracijos ir medžiagų apykaitos procesų aktyvinimą, dėl kurio ląstelės geriau išlaiko drėgmę, taip pat suvienodina epidermio spalvą.

Rankų atjauninimo namų gynimo priemonės

Namuose taip pat galite padėti savo rankoms tapti jaunesnėmis ir patrauklesnėmis! Norėdami tai padaryti, yra daug veiksmingų ir tuo pat metu paprastų priemonių.

  1. Namų šveitimas arba šveitimas. Nieko nėra lengviau, nei nusipirkti paruoštą pilingą rankoms, tačiau tai galite padaryti patys. Norėdami tai padaryti, jums reikės šiek tiek laisvo laiko, smulkios druskos ar cukraus, bet kokio maitinamojo aliejaus, kuris yra po ranka. Šaukštelį cukraus ar druskos užpilkite aliejumi iki tirštos grietinės konsistencijos ir iš karto tepkite rankas. Lengvais sukamaisiais judesiais apdirbkite visą šepetėlių paviršių. Jei rankų oda labai jautri, kaip šlifavimo priemonę reikėtų naudoti švelnesnes daleles. Pavyzdžiui, kavos tirščiai, malti avižiniai dribsniai ar ryžių miltai. Po lupimo kompoziciją nuplaukite šiltu vandeniu ir įprastu muilu ir patepkite drėkinamuoju kremu.
  2. Papildomas maistas. Todėl naudokite namines kaukes. Labai sausai dehidratuotai odai naudokite tokius ingredientus kaip alyvuogių aliejus, grietinė, bulvių minkštimas, mango, agurko, baltojo kopūsto ir morkų minkštimas, alavijas, čiobreliai, melisos, ylang-ylang eteriniai aliejai. Labai pigmentuotai ir dažnai su saule besiliečiančiai odai darykite kompresus su ramunėlių, dilgėlių, čiobrelių, medetkų, mėtų nuoviru. Balinamųjų savybių turi citrinos sultys, soda. Iš šių ingredientų galima pasigaminti vonias.
  3. Tinkama kosmetika. Senstančiai rankų odai geriausia įsigyti sustiprinto veikimo serumą ir senėjimą stabdantį kremą. Serumą reikia tepti 1-2 kartus kas dvi dienas, o kremą tepti reguliariai po kiekvieno kontakto su vandeniu, darbo sode, su buitine chemija. Jaunoms rankoms užteks gero drėkinamojo kremo kasdieniniam naudojimui.
  4. Parafino kaukės. Šią procedūrą galima atlikti salone, tačiau yra ir specialių rinkinių atjauninimui namuose. Šis metodas leidžia pašviesinti vientisus audinius, pašalinti raukšles ir pagerinti medžiagų apykaitą epidermyje, kad oda geriau kovotų su neigiamais aplinkos veiksniais. Parafino kaukės aktyviai naudojamos senstančiai odai.

Rankų odos senėjimo prevencija

Tačiau pagrindinis rankų atjauninimo būdas yra jų senėjimo prevencija. Būtina kuo labiau sumažinti neigiamą poveikį odai, naudojant elementarias apsaugos priemones. Plaunant indus ir grindis reikia mūvėti gumines pirštines, kad chemikalai nepatektų į epidermį ir nepažeistų jo. Būtent ploviklio komponentų veikimas dažnai sukelia alergines reakcijas, odos paraudimą, niežulį, lupimąsi ir uždegimą, kuris nepraeina be pėdsakų dėl savo išvaizdos.

Jei dirbti su klasikinėmis guminėmis pirštinėmis jums nepatogu, silikoninių pirštinių pakuotę galite nusipirkti vaistinėje, kurioje dažniausiai dirba gydytojai. Pirma, jų viduje yra talko miltelių, kurie apsaugo rankas nuo per didelio prakaitavimo. Antra, jas patogiau valyti, nes geriau jautiesi, ką darai. Dabar yra guminės pirštinės su medvilniniu pamušalu, kad būtų patogiau rankas.

Būtinai saugokite rankas esant dideliam šalčiui ir degindamiesi saulėje. Fashionistams svarbu turėti pirštines visiems metų laikams, o toms, kurios nėra įpratusios prie tokio aksesuaro, užtenka apsirūpinti tinkamu kremu su apsauginiais faktoriais. Tai padės išvengti neigiamo temperatūros svyravimų ir mitybos pokyčių poveikio. Ypač vasarą, kai saulė yra aktyvi, pasinaudokite maistu, kuriame gausu vitaminų C, E ir A. Žiemą valgykite daugiau natūralaus riebaus maisto (grietinės, kepenėlių, kiaušinių, riebios žuvies), prisotinto B grupės vitaminų ir vitamino D. .

Laiku atliekama reguliari rankų priežiūra bus puikus pagrindas priešlaikinio odos senėjimo prevencijai šioje srityje. Bet kuriame amžiuje naudinga pasidaryti naktines kaukes. Jiems ant rankų patepkite maitinamąją priemonę, užsimaukite medvilnines pirštines ir atsigulkite pailsėti – ryte jūsų rankos bus švelnios ir išpuoselėtos.